Colegi tecnics i delineants de Girona

Col·legiats

Relació de Col·legiats connectats a Internet: Per sortir a la llista envia'ns un e-mail amb les teves dades (nom, adreça, correu electrònic, número de col·legiat, especialitat, foto, currículum...).
En compliment d'allò que es disposa en l'article 5 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de Dades de Caràcter Personal, el Col·legi Professional de Delineants de Girona t'informa que les dades de caràcter personal que ens es proporcioneu, estan en fitxers, el responsable dels quals és 'Col·legi'. Podràs exercir el teu dret d'accés, rectificació, cancel·lació i oposició al tractament de les teves dades personals, en els termes i en les condicions previstes a la LOPD, adreçant-te a la direcció de la Seu Social, C/ Ramón Turró 3, 3r. 3a. - 17005 - Girona.
Per la teva comoditat, pots accedir i rectificar les teves dades mitjançant l'opció d'e-mail adjunt: info@tsdgi.cat Així mateix, amb l'acceptació d'aquest avís legal, reconeixes que la informació i les dades personals recollides són exactes i verídiques.

Nom Població Correu electrònic

Buisan Montenegro, Jordi Girona jbuisan@telefonica.net

Anaya Gala, Josep Maria Blanes jmanaya@tsdgi.cat

Grau Balateu, Ernest Olot egrau@tsdgi.cat

Planas Mata, Jordi Verges jplanas@tsdgi.cat

Sanchez Surroca, Rafael Montfullà rsanchez@tsdgi.cat

Serrano Prim, Oscar Llagostera oserrano@tsdgi.cat

Coll Boher, Miquel Castelló d'Empúries mcoll@tsdgi.cat

Martín Font, Francesc Cassà de la Selva fmartin@tsdgi.cat

Fernandez Lozano, Jose Antonio Tordera jafernandez@tsdgi.cat

Nogués Peiró, Meritxell Colomers mnogues@tsdgi.cat

1 2 3 4 5

Cercar col·legiat