Colegi tecnics i delineants de Girona

Col·legiats

Relació de Col·legiats connectats a Internet: Per sortir a la llista envia'ns un e-mail amb les teves dades (nom, adreça, correu electrònic, número de col·legiat, especialitat, foto, currículum...).
En compliment d'allò que es disposa en l'article 5 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de Dades de Caràcter Personal, el Col·legi Professional de Delineants de Girona t'informa que les dades de caràcter personal que ens es proporcioneu, estan en fitxers, el responsable dels quals és 'Col·legi'. Podràs exercir el teu dret d'accés, rectificació, cancel·lació i oposició al tractament de les teves dades personals, en els termes i en les condicions previstes a la LOPD, adreçant-te a la direcció de la Seu Social, C/ Ramón Turró 3, 3r. 3a. - 17005 - Girona.
Per la teva comoditat, pots accedir i rectificar les teves dades mitjançant l'opció d'e-mail adjunt: info@tsdgi.cat Així mateix, amb l'acceptació d'aquest avís legal, reconeixes que la informació i les dades personals recollides són exactes i verídiques.

Nom Població Correu electrònic

Garcia Frigola, Eva Girona egarcia@tsdgi.cat

Ausellé Crosas, Elisabet La Cellera de Ter eauselle@tsdgi.cat

Musellas Sala, Antoni Palamós amusellas@tsdgi.cat

Sanchez Surroca, Rafael Montfullà rsanchez@tsdgi.cat

Santaló Albertí, Manel Campllong msantalo@tsdgi.cat

Riera Juncà, Xavier Salt xriera@tsdgi.cat

Franch Sitjà, Josep Banyoles jfranch@tsdgi.cat

Merino Marín, Lluís Llançà llmerino@tsdgi.cat

Palazòn  Castro, David Canet d'Adrí dpalazon@tsdgi.cat

Porras Fernandez, Josep Vilamalla jporras@tsdgi.cat

1 2 3 4 5

Cercar col·legiat