Colegi tecnics i delineants de Girona

Col·legiats

Relació de Col·legiats connectats a Internet: Per sortir a la llista envia'ns un e-mail amb les teves dades (nom, adreça, correu electrònic, número de col·legiat, especialitat, foto, currículum...).
En compliment d'allò que es disposa en l'article 5 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de Dades de Caràcter Personal, el Col·legi Professional de Delineants de Girona t'informa que les dades de caràcter personal que ens es proporcioneu, estan en fitxers, el responsable dels quals és 'Col·legi'. Podràs exercir el teu dret d'accés, rectificació, cancel·lació i oposició al tractament de les teves dades personals, en els termes i en les condicions previstes a la LOPD, adreçant-te a la direcció de la Seu Social, C/ Ramón Turró 3, 3r. 3a. - 17005 - Girona.
Per la teva comoditat, pots accedir i rectificar les teves dades mitjançant l'opció d'e-mail adjunt: info@tsdgi.cat Així mateix, amb l'acceptació d'aquest avís legal, reconeixes que la informació i les dades personals recollides són exactes i verídiques.

Nom Població Correu electrònic

Brugué Gelada, Josep Mª Girona jmbrugue@tsdgi.cat

Porras Fernandez, Josep Vilamalla jporras@tsdgi.cat

Musellas Sala, Antoni Palamós amusellas@tsdgi.cat

Coll Boher, Miquel Castelló d'Empúries mcoll@tsdgi.cat

Buisan Montenegro, Jordi Girona jbuisan@telefonica.net

Mamede Bulhoes, Ana Manuel Sant Feliu de Guíxols amamede@tsdgi.cat

Bagué Francisco, Miquel Àngel Sant Dalmai mabague@tsdgi.cat

Piqué Andreu, Jordi L'Escala jpique@tsdgi.cat

Baltrons Graboleda, Joan Blanes jbaltrons@tsdgi.cat

Pineda Badosa, Carles Girona cpineda@tsdgi.cat

1 2 3 4 5

Cercar col·legiat